EGZAMINY w sesji egzaminacyjnej letniej 2014/2015

STACJONARNE

 STUDIA STACJONARNE

Letnia sesja egzaminacyjna:                                   17.06. – 30.06.2015r.

Letnia sesja egzaminacyjna poprawkowa:           01.09. – 14.09.2015r.

Przedmiot Egzaminator Termin egzaminu Termin egzaminu poprawkowego
I rok 1°

PNJN

 

dr Marta Ratajczak – przewodnicząca

dr Bogusława Husak

dr Agnieszka Dylewska

mgr Johanna Hinz

dr Marek Laskowski

dr Ewa Szarek

18.06. godz. 9.00-14.00
aula I  

egzamin pisemny,

19.06. godz. 9.00   egzamin ustny,

3.09.   godz. 9.00-14.00 aula egzamin pisemny

                                       4.09.   godz. 9.00  egzamin ustny,

II rok 1°
PNJN

dr Tadeusz Zuchewicz – przewodniczący

dr Paweł Wałowski

dr Gerda Nogal

dr Andriej Kotin

egzamin pisemny: 2NSP+2SPS: 20.06.2015, godz. 10.00-15.00, aula H

egzamin ustny: 2NSP: 21.06., godz. 10.00-20.00 sala 120

egzamin ustny: 2SPS: 22.06., godz. 09.00

sala 232

01.09.2015: egzamin pisemny, godz. 10.00-15.00 sala K

02.09.2015: egzamin ustny, godz. 10.00-20.00 sala 120

Dydaktyka nauczania języka niemieckiego (spec. Naucz) dr Tadeusz Zuchewicz

SP / 2 rok: 02.07.2015

godz. 10.00-sala 232

 
IIIr. 1°
PNJN

dr Marek Biszczanik – przewodniczący

dr Ewa Szarek

dr Wolfgang Brylla

egzamin pisemny i ustny:

27.06.2015, godz. 8.00

 egzamin pisemny i ustny:

09.09.2015, godz. 8.00

 

II rok 2°
Dydaktyka nauczania języka niemieckiego dr Tadeusz Zuchewicz

SD / 2 rok: 18.06.2015

godz. 10.00-sala 232

 

 

NIESTACJONARNE

Letnia sesja egzaminacyjna:                                 22.06. – 05.07.2015r.

Letnia sesja egzaminacyjna poprawkowa:           01.09. – 14.09.2015r.

Przedmiot Egzaminator Termin egzaminu Termin egzaminu poprawkowego
I rok 1°

PNJN

 

dr Arletta Szmorhun – przewodnicząca

dr Wolfgang Brylla

dr Andriej Kotin

dr Paweł Truszkiewicz

egzamin pisemny – 20.06.2015 godz. 9:00

egzamin ustny – 27.06.2015 godz. 9:00

 egzamin poprawkowy pisemny– 05.09.2015 godz. 9:00

egzamin poprawkowy ustny – 6.09.2015 godz. 9:00

II rok 1°
PNJN

dr Tadeusz Zuchewicz – przewodniczący

dr Paweł Wałowski

dr Gerda Nogal

dr Andriej Kotin

egzamin pisemny: 2NSP+2SPS: 20.06.2015, godz. 10.00-15.00, aula H

egzamin ustny: 2NSP: 21.06., godz. 10.00-20.00 sala 120

egzamin ustny: 2SPS: 22.06., godz. 09.00

sala 232

sesja poprawkowa:

01.09.2015: egzamin pisemny, godz. 10.00-15.00 sala K

02.09.2015: egzamin ustny, godz. 10.00-20.00 sala 120

Dydaktyka nauczania języka niemieckiego (spec. Naucz) dr T.Zuchewicz

NP / 2 rok: 21.06.2015

godz. 10.00-sala 232

 
IIIr. 1°
PNJN

dr Marek Biszczanik – przewodniczący

dr Ewa Szarek

dr Wolfgang Brylla

egzamin pisemny i ustny:

27.06.2015, godz. 8.00

 egzamin pisemny i ustny:

09.09.2015, godz. 8.00